Mis on näo täitesüstid ?

 

Näo täitesüstid on tooted nagu kollageen, hüaluroonhape ja kaltsiumhüdroksüül-apatiit, mis noorendavad näonahka, vähendavad või kõrvaldavad kortse, tõstavad sissevajunud arme , suurendavad huuli ja asendavad pehmete kudede mahu kadu. Vanusega muutub meie nahk kortsulisemaks ja lõdvemaks. Tänu aastatepikkusele päikese käes olemisele ja näolihaste liikumisele (kissitamine, närimine, naermine) ja õhenev nahaalune kude.

 

Fillereid on lühikese -ja pikemaajalise püsivusega ning neid viiakse naha alla süstimise meetodil. Iga filler on valmistatud ühe või mitme otstarbega, nagu näiteks: pindmiste-ja sügavate kortsude täiteks, allavajunud põsed, taanduv lõuapiirkond, lõuajoone esile toomiseks, huuleümbruse piirkond ja huultele voluumi lisamiseks, silmaümbruspiirkond.

Esteetilise meditsiini spetsialist aitab selgitada, milline on see kõige õigem täiteprotseduur patsiendile. Fillerite abiga tõstetakse kortsusid näo piirkondades, mis on vananedes kaotanud rasva ja kollageeni. Hüaluroonhape on naturaalne täiteaine sinu kehas. Ealiste muutustega hakkab näoreljeef kaotama volüümi ja näeb välja vanem. Sellised hüaluroonhappe fillerid nagu Restylane ja Juvederm süstitakse kortsujoonte alla, et asendada sealt kadunud volüümi, millega korrigeeritakse näonaha probleemsed piirkonnad.

Peale täitesüste paraneb teie näonaha kvaliteet järk-järgult, “väsinud ja kurb” näoilme on väljapuhanud ja pringim!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Protseduuri kestvus ja kõrvalnähud

 

Olenevalt patsiendist ja süstitava piirkonna suurusest mida korrigeeritakse, on protseduuri pikkus 10 kuni 20 minutit. Kõige sagedamini esinevad kõrvalnähud on: allergiline reaktsioon, verevalumid süstimise piirkonnas, tuimus ja ajutine punetus, paistetus, valu või jume kaotus.

Täiteainete süstimise taastumine on lühike, mis võimaldab patsientidel tööle naasta ja nende tavapärast tegevust jätkata vahetult pärast protseduuri.Esimese 24 tunni jooksul hoiduda pingutavatest tegevustest ja liigsest päikese- või soojusallikast (saunast), 8 tundi mitte kasutada make up!Mõned näo süstimise nähud on ka paapulid(kõvad tükid naha all), mis ka mõne aja möödudes kaovad.

 

Süstimise tulemused

 

Tavaliselt on süstimise tulemused ajutised – püsivus 6-24 kuud, olenevalt millist fillerit kasutatakse. Parima tulemuse saavutamiseks soovitatakse protseduure korrata.

Fillerite süstimise protseduuriga viiakse täide naha alla (subdermal-dermal), süstitava aine kogus sõltub naha kvaliteedist ja näokontuuri allavajest.

 

Sõltuvalt millist tulemust patsient soovib, süstitakse vastavalt vajadusele 1,0 - 10ml.

Kui patsient vajab enam kui 1,0 ml, määrab iluravispetsialist, millistest näo piirkondadest tuleks alustada, järk-järgult jagatakse kogused kuude peale kokku, mõningatel juhtudel isegi aastaks.

 

Tulemuse säilitamiseks on soovitav patsiendil külastada iluravispetsialisti iga 8-12 kuu tagant.

 

Enne protseduuri:

 • 2 nädalat enne: Hoidu laserravist, keemilisest koorimisest

 • 1 nädal enne: Loobu aspiriini ja muude verd vedeldavate ravimite ( nt Paratsetamool, Ibuprofeni) manustamisest

 • 48 tundi enne: Viimane võimalus tühistada protseduur


Peale protseduuri:

 • Kuni 6 tundi peale protseduuri väldi jumestuskreemi ja hoidu süstitud piirkonna katsumisest

 • Ühe kuni kahe päeva jooksul võib tekkida väike punetus ja sügelus. Paistetuse vastu aitab jääkoti asetamine

 • 12 tunni jooksul peale protseduuri väldi alkoholi

 • 24 tunni jooksul väldi verd vedeldavate ravimite kasutamist

 • 2 päeva jooksul kaitse nahka UV kiirguse eest

 • Kahe nädala jooksul hoidu laserravist, keemilisest koorimisest

 • Kuni punetuse ja paistetuse kadumiseni väldi päikest, solaariumi ja sauna

HINNAD

 • Juvederm Smile 215 € / 0.55 ml

(huultele volüümi lisamiseks, suunurgad, kurjusekorts)

 • Juvederm Volite 270 € / 1,0 ml

(suurepärane preparaat naha süvaniisutamiseks silmaümbrus, suuümbrus, huuled, dekoltee ja käelabad)

 • Juvederm Volbella 300 € / 1,0 ml

(huultele kuju ja volüümi lisamiseks, suunurgad, huuleümbruse kortsud, otsmiku horisontaalsed kortsud, "kanavarbad", kurjusekorts, põskede armeerimiseks)

 • Juvederm Volift 310 € / 1,0 ml

(põsed, suunurgad, nasolabiaal, huulte volüümi tõstmiseks) P.S. Annab väga hea lifting efekti)

 • Juvederm Voluma 340 € / 1,0 ml €

(taastab põskede ja lõuajoone täidluse, annab kergelt tõstva efekti kirurgilise sekkumiseta)

 • Juvederm Volux 360 € / 1,0 ml (675 € / 2,0 ml)

UUS TOODE! Kasutatakse alalõua ja alalõuajoone modelleerimiseks. Suurepärane preparaat taanduva ja proportsioonilt väikese lõua viimistlemiseks. Ideaaliks on sümmeetriline, alumise näo kuju selgelt defineeritud lõua ja kaela nurgaga näo ovaal. Preparaadi püsivus 18 - 24.

 • Mittekirurgiline FaceLift alates 900 €

Kohene efekt, mis järgnevate päevade jooksul muutub veelgi paremaks, taastumist ei vaja - patsient saab pöörduda koheselt tagasi oma igapäevaellu. Tegemist on mittekirurgilise tegevusega.
 

Juvederm (Voluma, Volift, Volbella või Smile) korrigeerivad täitesüstid vastavalt vajadusele. Materjali valik ja vajadus lepitakse kokku konsultatsiooni käigus. Protseduuri on võimalik kombineerida botuliintoksiiniga.

Mõned faktid fillerite kohta:

Juvederm Facial Filler: valmistatud hüaluroonhappe geelist ja on looduslikult esinev aine nahas, mis aitab kaasa volüümile ja niisutamisele. Juvederm on loodud selleks, et ajutiselt korrigeerida mõõdukaid kui ka sügavaid näo kortse ja vagusid. Juvedermi valmistab firma Allergan, sama tootja valmistab ka Botoxit.

Restylane näo täiteaine: mitteloomne, biolagunev geel, mis koosneb hüaluroonhappest, Restylane on näo pehme koe nahakaudne täiteaine, mis annab nahale volüümi väikeste süstide kaudu; näo voldid ja suu ümbruse kortsud ja kortsud silmade ümbruses.