Teenused

Hüaluroonhappe täitesüstid on näokontuuride ja kortsude korrigeerimiseks ja huulte vormimiseks kasutatavad steriilsed geelid, mida süstitakse nahka läbi steriilse nõela. Süstal on eeltäidetud ja mõeldud kasutamiseks ühele inimesele.

Preparaadis sisalduv hüaluroonhape on toodetud bakteriaalsel fermentatsioonil, temaga ei kandu edasi haigused ja samuti ei teki allergiat. Preparaat on sarnase koostisega organismis loomulikult esinevale hüaluronhappele. Peale süstimist näo miimika ei muutu.

Täitesüstid

Juvederm Smile
230 € / 0.55 ml
(huultele volüümi lisamiseks, suunurgad, kurjusekorts)
Juvederm Volbella
300 € / 1 ml
(huultele kuju ja volüümi lisamiseks, suunurgad, huuleümbruse kortsud, otsmiku horisontaalsed kortsud, "kanavarbad", kurjusekorts, põskede armeerimiseks)
Juvederm Volift
310 € / 1 ml
(põsed, suunurgad, nasolabiaal, huulte volüümi tõstmiseks)
P.S. Annab väga hea lifting efekti
Juvederm Voluma
340 € / 1 ml
(taastab põskede ja lõuajoone kaotatud täidluse, annab kergelt tõstva efekti kirurgilise sekkumiseta)
Toetav mõju püsib kuni 18 kuud!
Monique mittekirurgiline FaceLift
900 € / 3 ml
Kohene efekt, mis järgnevate päevade jooksul muutub veelgi paremaks, taastumist ei vaja - patsient saab pöörduda koheselt tagasi oma igapäevaellu. Tegemist on mittekirurgilise tegevusega.
Juvederm (Voluma, Volift, Volbella või Smile) korrigeerivad täitesüstid vastavalt vajadusele. Materjali valik ja vajadus lepitakse kokku konsultatsiooni käigus. Protseduuri on võimalik kombineerida botuliintoksiiniga.